Myyntiverkosto

Artos CZ, spol. s.r.o.

Slovakia, Tsekki

Újezd 65 79995 Mohelnice
Roman Kalus
+420 777 787 253
kalus@artos.cz
WWW

COPPIN Industry Equipment bv

Belgia

IJslandstraat 9 8400 Oostende Belgium
+32 49 5273784
reginald@coppin.eu
WWW

Debitron Termo

Romania

Ion Mihalache 117 Bloc 10A1 Ap. 24/28 Sect. 1, Bucuresti, Romania
Cãlin Mihalache
+40122403164
calin@debitron-termo.eu

Emil Müller GmbH & Co. KG

Saksa

Wilhelmstraße 1-5, 50996 Köln – Rodenkirchen, Germany
Thomas Müller
+492219353330
tmueller@emil-mueller.de
WWW

Emil Müller GmbH & Co. KG

Itävalta, Sveitsi

Wilhelmstraße 1-5 50996 Köln-Rodenkirchen,Germany
Bernhard Ebner
+49 1 51 20 49 70 62
bebner@emil-mueller.de
WWW

Esmerado, Kometos Group

Venäjä (Moskova)

Universitetsky ave 5, entry 3a, office V, 119296 Moscow, Russia
Larisa Cherniavskaya
+7 916 6808 999
office@kometos.ru
WWW

Fairleight Enterprises Ltd

Uusi-Seelanti

PO Box 1256, Shortland Street Auckland 1140, New Zealand
Julian Fairlie
+64 9 521 0930
julian@fairleighent.co.nz
WWW

Food Machinery Industrial Corporation

Filippiinit

Bloch 4, Lot 6-A, Phase 4, Hon. Circle, St. Sterling, Industrial Park, Brgy. Iba Meycauayan, 3020 Bulacan PHILIPPINES
Vincent P. Bernardino
+63 920 970 0358
vincentbernardino@fmic.com.ph
WWW

Global Food Technology Ltd

Iso-Britannia

Southway House, Southway Dr, BS30 5LW Bristol, United Kingdom
0117 312 1314
info@gft.uk.com
WWW

IPS Innovative Process Solutions

Angola, Botswana, Ghana, Kenia, Malawi, Mosambik, Ruanda, Etelä-Afrikka, Tansania, Uganda, Sambia, Zimbabwe

2 Bismuth Street, Jetpark, Johannesburg, Gauteng, South Africa
Neal de Beer
+27827009489
neal.d@ips-africa.com
WWW

Kapp ehf

Islanti

Miohrauni 2, 210 Garoabaer, Iceland
Eidur Sveinsson
+3548242243
eidur@kapp.is
WWW

Kometos Ukraine

Ukraina

Ivanovskaya 1, Kharkiv, Ukraine
Dmitri Yermolayev
+380959465588
kometos.ukraine@gmail.com
WWW

Konetec Oü

Viro, Latvia, Liettua

Pärna, Rakvere vald, 44409 Lääne-Virumaa, ESTONIA
Jüri Aaver
+372 50 42133
konetecoy@gmail.com

OSAB Livsmedelsmaskiner AB

Ruotsi

Fallskärmsvägen 5 A, 17569 Järfälla, Sweden
Susanne Sjögren
+4608 7600370
susanne.sjogren@osab.com
WWW

Eikö haku tuottanut tulosta?

Ota yhteyttä myyntitiimiimme alla olevalla lomakkeella.
Toimimme globaalisti – myös sinun alueellasi.

Nimi(Pakollinen)
Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.